![](/novunu/2017/12/risunok4_svvv.png)
Свято Святого Миколая - дуже важливий день. Він зігрітий благословенням, добром і радістю. Святого Миколая називають Чудотворцем, і, це правда. Адже саме в цей день виконуються всі найзаповітніші мрії. Від усієї душі вітаємо вас зі святом. Бажаємо міцного здоров'я, успіхів у всіх ваших починаннях, радості і безхмарного щастя. Нехай у ваших домівках панує мир і спокій, нехай вас оточують хороші друзі. Нехай Господь завжди оберігає вас. Менше вам проблем, а більше удачі у всьому!!!
Переглядів:
411
|
Додав:
Герус
|
Дата:
19.12.2017
|
|
14 грудня відбулися районні змагання з волейболу. Команда дівчат Суховільської ЗОШ (вч. Герус О.В.): Герус Інна, Гопанчук Юлія, Гнесь Катерина, Попілевич Анастасія, Гнесь Анна, Герус Ірина, Романюк Яна, Ковальковська Карина перемогла суперниць з Киянської та Яворівської (вч. Фунманенко П.І.) ЗОШ, які посіли, відповідно, друге та третє місце. Вітаємо!
![](/novunu/2017/12/volejbol8.jpg)
![](/novunu/2017/12/volejbol9.jpg)
...
Читати далі »
Переглядів:
494
|
Додав:
Герус
|
Дата:
19.12.2017
|
| |