2 квітня 2015 року на базі нашої школи відбувся семінар-практикум вчителів географії району на тему «Методика випереджаючого навчання на уроках географії та природознавства».
На даному методичному заході були присутні вчителі географії 16 шкіл району.
![](/novunu/2015/04/sukh1.jpg)
Директор школи Герус Надія Сергіївна провела презентацію навчального закладу, показавши досягнення та надбання освітян, окресливши основні напрямки роботи педагогічного колективу.
...
Читати далі »