![](/novunu/2015/09/spilne_foto.jpg)
22 вересня, у день партизанської Слави, відбулася знаменна подія у селі Суховоля. Цього дня на території Суховільської ЗОШ було людно. Сюди прибули гості із Новоград – Волинського: голова РДА Михнюк В В , заступник голови РДА Даниленко Н В , партизани – побратими району, працівники відділу культури, рідні, близькі, односельчани, випускники школи - воїни АТО, учні, вчителі та працівники школи,
тому що на фасаді місцевої школи відкривалася меморіальна дошка поету – партизану Олексі Прокопчуку.
Олексій Григорович Прокопчук народився в с. Суховоля
(15.06.1921 -14.04.1944 рр).
Учитель, поет, підпільник, партизан з’єднання С.Ф. Малікова, який активно воював проти німецько-фашистських загарбників та загинув смертю героя при звільненні м.Костопіль, закривши своїм тілом амбразуру ворожого дзоту
![](/novunu/2015/09/md1.jpg)
![](/novunu/2015/09/vistup_golovi_rda_mikhnjuka_v_v.jpg)
![](/novunu/2015/09/vidkrittja_memorialnoji_doshki.jpg)
![](/novunu/2015/09/vruchennja_m_edali_veteranu_kovalkovskomu_i_t.jpg)
![](/novunu/2015/09/osvjachennja_memorialnoji_doshki.jpg)
![](/novunu/2015/09/pokladannja_kvitiv.jpg)
![](/novunu/2015/09/spilne_foto.jpg) |