Неділя, 19.05.2024, 02:46
Суховільська загальноосвітня
школа І-ІІ ступенів
Вітаю Вас ГістьЗвіти

Звіт директора Суховільської ЗОШ І – ІІ ступенів Герус Н. С.  про свою управлінську діяльність у 2016 – 2017 н.р.

Директор  школи  прозвітувала  про  свою управлінську діяльність у 2016 – 2017 навчальному році. Зокрема, доповідачка  звернула увагу присутніх на те, що відповідно до закону України (ст. 39) «Про загальну середню освіту» та наказу Міністерства освіти і науки України від 28.01.2005 р. № 55 «Про затвердження звітування керівників  загальноосвітніх навчальних закладів», директор школи повинен щороку звітувати про виконану роботу за рік на спільному засіданні педагогічного колективу, батьківського комітету та піклувальної ради школи. Отже, за результатами звіту керівника загальношкільні  батьківські збори  оцінюють діяльність керівника.

На цих загальних зборах ми керуємося Положенням про порядок звітування директора Суховільської  ЗОШ І - ІІ ступенів перед трудовим колективом, представниками громадського самоврядування школи, щодо своєї діяльності на посаді протягом навчального року.

Як директор школи, у своїй діяльності протягом звітного періоду, я керувалась Статутом школи, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, посадовими обов’язками директора школи, законодавством України, іншими нормативними актами, що регламентують роботу керівника загальноосвітнього навчального закладу.

Отже, за результатами звіту керівника загальношкільні батьківські збори оцінюють діяльність керівника.

Директор  розпочала  свій звіт із презентації, де було висвітлено всі аспекти навчально – виховної  роботи в школі. Адже  2016 -2017 навчальний  рік видався  для Суховільської  школи  напрочуд  спішним.  Адже  наша школа виборола  призові  місця  у  районі  серед  загальноосвітніх  шкіл  І – ІІ  ступенів, а  саме:

  • 1 місце у Всеукраїнських предметних олімпіадах;
  • 3 загальнокомандне місце серед рейтингу шкіл І – ІІ  ступенів;
  • 3 місце за роботу по літньому оздоровленню дітей, за роботу у мовному таборі «Надія»,
  • команда  дівчаток школи  виборола 1 місце у  районних  змаганнях з волейболу. 

Тому,  нам  є  ким  пишатися,  і  є  чим  пишатися,  є  кому  працювати,  і  є  з  ким  працювати.

Надія  Сергіївна  зазначила, що разом з педагогами, приділяється увагу тому, щоб всі діти шкільного віку були охоплені освітою, тобто  виконанню  закону про  всеобуч.

Минулий, 2015 - 2016 н. р. школу закінчили  4 дитини. Відмічу, що всі діти успішно закінчили навчання і переведені до наступних класів, а 9 - класники здали успішно ДПА і випущені зі школи. З радістю повідомляю, що всі 4 учнів – випускників, поступили у технікуми для здобуття різних професій.   Учні школи добре себе зарекомендували, як активні учасники предметних олімпіад і різного роду конкурсів.  Учні успішно засвоюють навчальні програми, беруть участь у предметних олімпіадах, роботі гуртків, створенні дослідницьких проектів, районних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах:  фізичний конкурс «Левеня», математичний конкурс «Кенгуру», конкурс з англійської мови «Грінвіч», історичний конкурс «Лелека», україномовна гра «Соняшник»  та  конкурси знавців української мови ім. П. Яцика та Т. Шевченка.

Значне місце займала пропаганда педагогічних знань серед батьків. Проведено чотири засідання загальних батьківських зборів. Добре налаштована робота батьківського комітету та шкільної ради школи.

Адміністрацією школи приділяється належна увага проведенню атестації педагогічних працівників, що дає змогу виявити їхню професійну підготовку, фаховий рівень, відповідність займаній посаді. Атестація проводиться відповідно до Закону України «Про освіту» (ст. 54). Вся робота школи з атестацією здійснюється на основі комплексної оцінки рівня кваліфікації та педагогічної майстерності вчителів шляхом проведення контрольних робіт,  відвідування уроків, позакласних виховних заходів, здійснення аналізу освітнього процесу в школі з урахуванням думок батьків, учнів.

У ході атестації проведено творчі звіти вчителів за певною схемою, яка дає можливість простежити роботу вчителям під час атестації.

Проведено 6 засідань педагогічних рад.

В цьому році вивчалося питання відвідування учнями школи. Класні керівники проводили систематично контроль за пропусками, а також виховні бесіди з цього приводу. Практикуємо звіти класних керівників за пропуски школи їхніми вихованцями та проблемну роботу з ними.

Важливу роль в досягненні позитивних результатів навчання відіграє та атмосфера і середовище, в якому перебувають наші діти. І в цьому, не останню роль відіграє комфортність навчального закладу, для покращення якої довелося прикласти певні зусилля. Таким чином, при підтримці батьків, спонсорів та працівників школи вирішили чимало господарських проблем.

Крім того, доповідачка наголосила, що школа тримається на техперсоналові, який дуже гарно працює, є відповідальним та активним.

Також,  виступаюча подякувала батькам за активну співпрацю, матеріальну та моральну підтримку. Надія  Сергіївна  відмітила, що за рахунок батьківських коштів кожного року робляться поточні ремонти  класних  кімнат.

Виступили:

Русінко Г. С., вчитель української мови та літератури, яка подякувала директору школи за співпрацю, допомогу у вирішенні будь – яких питань, високу компетентність і професіоналізм.

Радецька Н І , учитель початкових класів, розповіла, що довгий час працює у Суховільській ЗОШ І – ІІ ступенів,  мала можливість працювати під керівництвом багатьох директорів, тому може відмітити високий професіоналізм Герус Н С, активну життєву позицію,  відповідальність за весь трудовий колектив школи.

Попілевич  Анастасія,  президент школи, відмітила, що директор школи завжди підтверджує слово ділом, справедлива, чуйна і порядна людина.

Ковальковська З М , член батьківського  комітету школи, подякувала учителям і директору школи  за роботу, людяність, чуйність і професіоналізм.

Ухвалили:

Роботу директора  Суховільської ЗОШ І – ІІ ступенів Герус Н С   визнати задовільною. Шляхом таємного голосування це рішення було прийняте одноголосно, і  встановлено: «Відповідає займаній посаді»

«так»  -  44 голоси,       «ні»  -  0  голосів,   «утрималось»  -  0  голосів

Звіт методичної роботи

Звіт виховної роботи

Звіт роботи гуртків

Форма входу

Пошук

Календар

«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Суховільська ЗОШ І-ІІ ст. © 2024 | Хостинг від uCoz