Неділя, 17.12.2017, 05:26
Суховільська загальноосвітня
школа І-ІІ ступенів
Вітаю Вас Гість



Досягнення учнів

 

Досягнення учнів школи: 

2017- 2018 н.р.:

Попілевич Анастасія- учениця 9 класу, яка виборола:

  • у І етапі Всеукраїнських предметних олімпіад (Піщівський освітянський округ) 5 призових місць , а це: географія, математика, українська мова і література - 1 місця;

німецька та англійська мови - 2 місця,

та її наставників: Герус Людмилу Володимирівну, П’ятенко Валентину Вололимирівну, Русінко Галину Степанівну, Островську Олену Юріївну та Власюк Ганну Миколаївну;

  • у ІІ етапі (районному) Всеукраїнських предметних олімпіад:

1 місце географія та 1 місце математика. Анастасія братиме участь у ІІІ етапі (обласному) Всеукраїнських предметних олімпіад з географії та математики. Тож, побажаємо їй успіхів.

 

За підсумками 2016 – 2017 навчального року наша школа знову виборола І загальнокомандне місце у Всеукраїнських предметних олімпіадах серед шкіл І – ІІ ступенів Новоград – Волинського району.

Гордість школи 2016 - 2017 н.р.

Призери олімпіад і конкурсів за 2016-2017 н. р.:

Бригоцька Олександра - учениця 9 класу- виборола 9 призових місць у трьох етапах Всеукраїнських предметних олімпіадах, а це:

  • І етап – Піщівський освітянський округ: 6 перших місць,
  • ІІ етап – районний - 1 перше місце і 2 других,
  • ІІІ етап – обласний - 2 місце з української мови і літератури;

Романюк Наташа - учениця 9 класу- виборола 6 призових місць у трьох етапах Всеукраїнських предметних олімпіадах, а це:

         - І етап – Піщівський освітянський округ: 4 перших місць,

          - ІІ етап – районний - два перших

Бойко Ганна - учениця 9 класу- виборола 3 призових місць у двох етапах Всеукраїнських предметних олімпіадах, а це:

       - І етап – Піщівський освітянський округ: 3 перших місць,

       - ІІ етап – районний - 1 друге місце (англійська мова)

Попілевич Анастасія - учениця 8 класу- виборола 7 призових місць у трьох етапах Всеукраїнських предметних олімпіадах, а це:

  • І етап – Піщівський освітянський округ: 4 перших місць,
  • ІІ етап – районний - 1 перше місце і 1 друге,
  • ІІІ етап – обласний - 2 місце з географії;

Вітаємо наших переможців та їх наставників:

  • учителя географії та хімії - П’ятенко Валентину Володимирівну,
  • учителя математики та фізики - Герус Людмилу Володимирівну
  • учителя української мови та літератури - Русінко Галину Степанівну і дякуємо Вам, шановні , за плідну і творчу працю.

 

2015-2016 н.р.  2 –е  загальнокомандне  місце серед шкіл І – ІІ  ступенів.  Ура!!!

 

олімпіади:

І   етап  Всеукраїнських  предметних  олімпіад:

Бригоцька  Олександра,  Романюк  Наташа  -  8 клас  - 

 -  українська мова, математика, географія,  фізика   - 1  -  2   місця;

ІІ   етап  Всеукраїнських  предметних  олімпіад:

Бригоцька  Олександра:

-  українська  мова  -  1  місце;

-  географія  -  3  місце;

-  математика  - 4  місце;

-  фізика  -  5  місце;

Романюк  Наташа:

-  українська  мова  -  2  місце;

-  географія  -  2  місце;

-  математика  - 5  місце;

 

ІІІ  етап  Всеукраїнських  предметних  олімпіад:

Бригоцька  Олександра:

-  українська  мова  -  3  місце

Романюк  Наташа:

-  географія  -  2  місце;

Конкурси ім. П. Яцика і Т. Шевченка   ІІ етап:

-  1 місця   -  Романюк Наташа  -  8  клас  -  І  етап  і  ІІ  (районний) етап  конкурсів;

-  ІІІ  етап ( обласний)  -  4 –е  місце;

-   1 місце -  Бригоцька  Дарія  -  3  клас  -  І  етап  конкурсу;

-   5 місце  -  ІІ  етап  конкурсу.

  Вітаємо  переможців!

2015 -2016 навчальні роки:

 

2014-2015 н.р.   - 6 –е  загальнокомандне  місце серед шкіл І – ІІ  ступенів

олімпіади:

Романюк  Наташа  -  7 клас  - 

І   етап  Всеукраїнських  предметних  олімпіад:

 -  українська мова, математика, географія   - 1 місце;

ІІ   етап  Всеукраїнських  предметних  олімпіад: 

 - математика   -   5 – е  місце;

Конкурси ім. П. Яцика і Т. Шевченка   ІІ етап:

1 місця    Романюк Наташа  -  7  клас;

 

2013-2014 н.р.

олімпіади:

Редька Діана - 9 клас ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад:

- українська мова, математика, географія - 2 місце

- хімія - 3 місце

- світова література - 4 місце.

Конкурси ім. П. Яцика і Т. Шевченка ІІ етап:

1 місце Романюк Наташа - 6 клас

4 місце Редька Діана - 9 клас

 

2012-2013 н.р.

олімпіади:

7 - загальнокомандне місце на Всеукраїнських олімпіадах.

Редька Діана 8 клас:

-українська мова - 2 місце

- географія - 4 місце

- математика - 6 місце.

Конкурс знавців української мови ім. П.Яцика:

- Редька Діана 8 клас - 2 місце

- Романюк Наташа 5 клас - 2 місце.

 

2011-2012 н.р.
- олімпіади-
7 клас - І-ІІ місце - математика
9 клас - IV місце - трудове навчання
9 клас - V клас - географія

- спорт -
- 2 місце - міні-футбол, юнаки
- 3 місце - волейбол, юнаки
- 8 місце - волейбол, дівчата

- 8 місце - настільний теніс, юнаки.

 

2010-2011 н.р.
- олімпіади -
8 клас - 4 місце - географія
8 клас - 5 місце - українська мова та література
8 клас - 6 місце - математика

- спорт -
- 7 місце - міні-футбол, юнаки.

 

2009-2010 н.р.
- олімпіади -
9 клас - 2 місце - історія

- спорт -
- 2 місце - волейбол, дівчатка.

2008 – 2009 н. р.
- олімпіади -
9 клас - 6 місце - укр.мова і література; зарубіжна література;
9 клас - 5 місце - географія;

- спорт -
- 4 місце - волейбол, дівчатка;
- 7 місце - міні-футбол .



2007 – 2008 н.р.
- олімпіади -
8 клас - 2 місце - укр.мова і література;
8 клас - 3 місце - географія;
9 клас - 2 місце - історія;
9 клас - 6 місце – математика;

- спорт –
- 2 місце- волейбол, дівчатка.






 

 

 

 

 

 

Форма входу

Пошук

Календар

«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Суховільська ЗОШ І-ІІ ст. © 2017 | Хостинг від uCoz